Catfulness

Vyšlo: 22.12.2022
Autorka: Radka
fotka knihy...

Naposledy jsem nudu zažila asi v jedenácti letech, od té doby ne. Prostě to neznám, jen neustálý poklus. Ne že bych přímo "tvořila hodnoty", často je to bezcílné nesmyslné počínání, přesto pořád v běhu. A víte co? Jsem unavená, ne šťastná, ne spokojená, jen unavená. Všechna ta námaha trávit čas smysluplně, objevovat nové, zdokonalovat se v maličkostech, není sice k ničemu, přesto je nezbytné se umět i zastavit.

To se zdá být pro lidstvo tou největší výzvou. Zastavit se, nechat čas kolem sebe jen tak plynout.

 

Day of rest

It´s said that not doing anything is the most difficult thing in the world. Maybe it´s that way for human beings, who still have very, very much to learn on the subject, but not cesessarily for cats. So this is the only "task" your´re going to give yourself today.

 

Nedělat nic, na nic "kloudného" nemyslet. Jen tak být. Být se sebou a okolním světem v rovnováze. Umím to, pouze když pozoruji svého kocoura.

Celá tato kniha vychází z pozorování chování koček a mohu jako majitel jedné (rozmazlené a umazlené) z nich potvrdit, že je naprosto pravdivá. I v angličtině. Skvělý návod, jak v sobě něco změnit.

 

Love yourself

There´s no one in the world who´s more important than you. Don´t ever forget who you are, consider your own needs and your happiness ahead of everything else soon you´ll realize that this isn´t an act of selfishness on your part even if someone might try to tell you so. Don´t pay them any mind if you´re happier, you´ll infect the people around you with the happiness inside you.


>>
09.12.2022
24.11.2022
10.11.2022
<<

kalendárium